Гербицид Галера, 5л

Гербицид Галера, 5л

Гербицид Галера, 5л ##от компании## Сзр-агро - ##фото## 1
5 580 ₴/канистра
В наличии

Доставка

Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Транспортная компания
Курьерская служба
Почта
Подробнее о доставке

Оплата

Наложенный платеж

Описание

Гербіцид Галера знищує багаторічні та однорічні дводольні бур’яни, ефективно захищаючи післясходові посіви гірчиці та рапсу.
Активна речовина: піклорам 67 г/л та клопіралід 267 г/л
Вигляд: розчин
Тара: 5 л
Гербіцид Галера, потрапляючи на бур’яни , швидко проникає у середину й починає діяти настільки ефективно, що шкідлива рослина за нетривалий період часу гине разом із корінням. На культурні рослини гербіцид при цьому не впливає, оскільки не є фітотоксичним.
Обробляють посіви одразу після того, як рапс та гірчиця випустили по два листки, але бутони не з’явилися. Застосовувати гербіцид треба лише в суху, сонячну погоду, за температури від +8 до +25 °С. За низької температури, після заморозків, дощу, коли рослина ще мокра, робити це не рекомендовано, оскільки вода завадить розчину потрапити усередину шкідливої рослини. Разом з тим, якщо за годину після обробки посівів випадуть опади, розчин залишиться на рослині, тому не втратить ефективності.
Гербіцид Галера можна поєднувати із іншими засобами для захисту рапсу та гірчиці, рідкими азотними добривами, а також препаратами, що регулюють ріст культурних рослин.
Норми витрат:
Норма витрат препарату на один гектар – від 0,3 до 0, 34 літрів. Максимальну дозу гербіциду Галера треба використовувати лише за наявності великої кількості підмаренника та білої мари, або на пізніх етапах розвитку рослини.

На сайте представлены не все товары компании, для уточнения наличия свяжитесь, пожалуйста, с нашими менеджерам. Контактные телефоны: 

+380 (98) 310-41-55 (вайбер, телеграмм)
+380 (50) 821-27-90

Характеристики

Страна производства
Швейцария
Тип
неорганические
Вид
избирательного (селективного) действия
Культура
горчица, рапс
Вредный объект
сорняки двудольные
Форма выпуска
водный раствор
Упаковка
пластиковая тара
Срок применения
послевсходовый
Тип воздействия
контактные