+380 (98) 31... показать
Гербицид Аркан, 500г
Гербицид Аркан, 500г ##от компании## Сзр-агро - ##фото## 1

Гербицид Аркан, 500г

В избранное
Заказать звонок
Задать вопрос
2 950 ₴/банка
В наличии

Доставка

Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Транспортная компания
Курьерская служба
Почта
Подробнее о доставке

Оплата

Наложенный платеж
Контактная информация
Телефоны
+380 (98) 31... показать
Показать все контакты

Описание

Аркан це мінімальні витрати і максимальний ефект.
Діюча речовина: амідосульфурон
Препаративна форма: водорозчинні гранули
Фасовка: 0,5 кг.
Аркан системний гербіцид, вибіркової дії, листової, післясходовий.
Препарат Аркан 750, в.г. рекомендований для боротьби проти найбільш поширених однорічних дводольних бур'янів, в тому числі стійких до 2,4-Д на посівах пшениці, ячменю і кукурудзи. Гербіцид має тривалий термін застосування, починаючи з фази 2-х листків до появи прапорцевого листка зернових. Оптимальний період обприскування, що дозволяє отримати високу ефективність і зберегти урожай, - до кінця кущіння зернових. Аркан можна застосовувати вже при температурі + 5 ° С Низькі температури уповільнюють дію препарату, але не впливають на кінцеву ефективність. Можна використовувати в баковій суміші з усіма препаратами групи 2,4-Д. Іноді, особливо при пізньому застосуванні (пізніше стадії кінця кущення культури) або в екстремальних погодних умовах бур'яни тільки дуже сильно пригнічуються, але вони не розвиваються і не створюють конкуренції культурі.
Спектр дії: підмаренник чіпкий, горець пташиний, зірочник, горець березковидний, лобода біла, грицики, падалиця соняшнику, гірчиця польова, кропива глуха, щириця звичайна, мак дикий, ромашка, види березка польова, шпергель звичайний, фіалка.
Особливості: оптимальне поєднання широкого спектру дії і мінімальних витрат на обробіток 1 га; висока ефективність проти підмаренника чіпкого; гнучкий, тривалий період застосування, починаючи з фази 2-го листка і до появи прапорцевого листка у культури; можливість застосування в умовах низьких температур (від + 5 ° C) навесні, що дозволяє швидше виключити конкуренцію бур'янів з культурою; хороша змішуваність з іншими гербіцидами, фунгіцидами та інсектицидами, що дозволяє зменшити кількість обробок.
 

Характеристики

Производитель
Байер
Страна производства
Германия
Тип
неорганические
Вид
избирательного (селективного) действия
Культура
кукуруза, пшеница, ячмень
Вредный объект
сорняки двудольные
Форма выпуска
гранулы
Упаковка
пластиковая банка
Срок применения
послевсходовый
Тип воздействия
контактные