BAST Fe (БАСТ Железо), 10л

BAST Fe (БАСТ Железо), 10л ##от компании## Сзр-агро - ##фото## 1
2 128 ₴/канистра
В наличии

Доставка

Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Транспортная компания
Курьерская служба
Почта
Подробнее о доставке

Оплата

Наложенный платеж

Описание

Концентроване добриво з вмістом заліза у хелатній формі
ПРИЗНАЧЕННЯ:
Добриво для позакореневого підживлення сільгоспкультур, чутливих до нестачі заліза, - кукурудзи, плодових і ягідних, овочевих, винограду. Завдяки хелатній формі володіє високою засвоюваністю рослинами. Забезпечує регулювання живлення залізом у критичні фази розвитку рослин, покращення діяльності фотосинтезу, усунення прояв хлорозу, збільшення продуктивності культур, покращення якості врожаю.

КОМПОНЕНТИ: Fe (70 г/л);

Особливості позакореневого добрива БАСТ Залізо

- висококонцентрований розчин, вміст заліза в ВАST Fe вище на 30% ніж в аналогічних добривах інших вітчизняних виробників;
- знаходиться в доступній формі, що сприяє швидкому його поглинанню рослинами;
- робочий розчин не агресивний до сільськогосподарської техніки та зберігає свої властивості деякий час. Якщо робочий розчин не був використаний в день приготування, перед подальшим використанням його необхідно ретельно перемішати.

Результат застосування позакореневого добрива БАСТ Залізо

- усунення дефіциту заліза у рослин;
- поліпшення процесів фотосинтезу, дихання рослин;
- нормалізує загальний обмін речовин рослинами та покращує засвоєння інших поживних речовин;
- підвищує врожайність та поліпшує якісні показники продукції.

Норми внесення БАСТ Залізо

Виноградники - 1,5-2 л/га. Перед цвітінням до фази достигання ягід ( з інтервалом 14-28 днів). Норма витрати води 500-1000 л/га
Овочеві культури - 1-1,5 л/га від фази 4-6 справжніх листків до дозрівання плодів з інтервалом 14-28 днів. Норма витрати води 200-400 л/га
фруктові дерева - 1,5-2 л/га від фази цвітіння до плодоношення (з інтервалом 14-28 днів). Норма витрати води 500-1000 л/га
Капуста - 1-1,5 л/га від фази 2-3 справжніх листків до кінця формування качана з інтервалом 14-28 днів. Норма витрати води 200-400 л/га

«BAST Fe (БАСТ Залізо)»: насичуємо культури залізом
Залізо – мікроелемент, який необхідний рослинам у достатньо великих кількостях, тому іноді його навіть відносять до макроелементів. Окрім того, існує цілий ряд сільськогосподарських культур, чутливих до нестачі заліза – це бобові, картопля, овочеві, плодові, ягідні рослини, капуста, кукурудза та багато інших. І завдання аграріїв – вчасно допомогти вирощуваним культурам отримати необхідний для нормального розвитку запас заліза, щоб у результаті отримати високоякісний урожай. 
Роль заліза як элементу живлення культур
Серед усіх металів, присутніх у тканинах рослин, залізо відіграє провідне значення. Даний мікроелемент є важливою складовою ферментативних систем культур. Також залізо допомагає:- стимулювати окисний та енергетичний обмін;- сприяти утворенню хлорофілу;- активізувати біохімічні процеси, що відбуваються під час дихання та фотосинтезу.З іншого боку, надлишок заліза призводить до негативних наслідків: листя відмирає, ріст рослин пригнічується, утворення квітів гальмується, верхівки пагонів в'януть, а згодом відмирають. 
Наслідком нестачі заліза можуть стати тяжкі захворювання культур, здатні знизити їх урожайність уполовину. Крім того, відбувається поступова загибель рослин, починаючи від процесів в'янення і знебарвлення і закінчуючи повним усиханням. Характерною ознакою залізного дефіциту є хлороз листя. Крім того, найчастіше дана проблема виникає на карбонатних ґрунтах і тих, що перенасичені вапном.
Обираючи «БАСТ Залізо»
Вказане рідке мікродобриво від ТМ «БАСТ» - це швидка та реальна допомога будь-яким культурам, що негайно потребують у процесі живлення заліза. «Баст Залізо» містить даний мікроелемент у формі, найбільш доступній для рослин. 
Відзначимо, що «Баст Залізо» також сприяє:
1. Підвищенню кількісного та якісного складу хлорофілу у листі.

2. Поліпшенню процесів фотосинтезу та респірації у культур.

3. Оптимізації загального обміну речовин.Звичайно, найкращий спосіб використання «Баст Залізо» - це позакореневе підживлення. Окрім того, що листкове обприскування вважається економічно вигідним методом внесення добрив, воно також дозволяє вирішити ряд проблем у найкоротші терміни. 

«Баст Залізо» - хелатне мікродобриво, а це означає, що воно надзвичайно ефективне при позакореневому підживленні. Профілактичне внесення мікроелементів у хелатній формі шляхом позакореневого підживлення позитивно вплине на стан рослин, практично повністю виключить стан фізіологічної депресії, що призведе до підвищеної стійкості рослин до паразитних захворювань, значно збільшить ступінь засвоєння азоту, фосфору та калію із ґрунту, а це, в свою чергу, позначиться на підвищенні урожаю, його класності, відмінної якості та кращому збереженні й переробці.
Мікродобриво «Баст Залізо» завдяки тому, що виробляється в Україні, коштує значно дешевше від своїх закордонних аналогів. Проте, вітчизняне виробництво ТМ «БАСТ» відповідає найбільш сучасним та прогресивним виробництвам у Європейському Союзі і має усі відповідні сертифікати якості. Отже, Ваше підприємство має змогу зекономити і при цьому придбати високоякісну продукцію, яка допоможе підвищити урожай!

На сайте представлены не все товары компании, для уточнения наличия свяжитесь, пожалуйста, с нашими менеджерам. Контактные телефоны: 

+380 (98) 310-41-55 (вайбер, телеграмм)
+380 (50) 821-27-90

Характеристики

Производитель
Bast
Страна производства
Украина
Тип
микроудобрение
Вид
хелат железа
Применение
для винограда, для овощных, для плодовых
Форма выпуска
раствор
Упаковка
пластиковая тара
Концентрированная форма удобрения
да

Подобные товары

BAST Zn (БАСТ Цинк ), 10л в Киеве от компании Сзр-агро
4 598 ₴/банка BAST Zn (БАСТ Цинк ), 10л
BAST Cu (БАСТ Медь), 10л в Киеве от компании Сзр-агро
2 394 ₴/канистра BAST Cu (БАСТ Медь), 10л
BAST Zn (БАСТ Цинк ) 5л в Киеве от компании Сзр-агро
2 375 ₴/банка BAST Zn (БАСТ Цинк ) 5л
BAST Mo (БАСТ Молибден), 10л в Киеве от компании Сзр-агро
12 920 ₴/канистра BAST Mo (БАСТ Молибден), 10л
BAST Мn PLUS (БАСТ МАРГАНЕЦ ПЛЮС) в Киеве от компании Сзр-агро
3 610 ₴/банка BAST Мn PLUS (БАСТ МАРГАНЕЦ ПЛЮС)
BAST В (БАСТ Бор), 10л в Киеве от компании Сзр-агро
1 900 ₴/канистра BAST В (БАСТ Бор), 10л
BAST В (БАСТ Бор), 5л в Киеве от компании Сзр-агро
988 ₴/канистра BAST В (БАСТ Бор), 5л
BAST NPK PLUS (БАСТ NPK ПЛЮС), 5л в Киеве от компании Сзр-агро
950 ₴/канистра BAST NPK PLUS (БАСТ NPK ПЛЮС), 5л