+380 (98) 31... показать
LEAF FORTE УЛЬТРАФИТ
LEAF FORTE УЛЬТРАФИТ ##от компании## Сзр-агро - ##фото## 1

LEAF FORTE УЛЬТРАФИТ

В избранное
Заказать звонок
Задать вопрос
930 ₴/канистра
В наличии

Доставка

Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Транспортная компания
Курьерская служба
Почта
Подробнее о доставке

Оплата

Наложенный платеж
Контактная информация
Телефоны
+380 (98) 31... показать
Показать все контакты

Описание

LF- ультрафіт (Гаусін / Гаупсин) - фунгіцидно-інсектний біопрепарат на основі 2-х штамів бактерій Pseudomonas аureofеciens. Працює на рівні хімічних пестицидів, плюс допомагає отримати продукцію більш високої якості. Ефективність в боротьбі з грибками 90-92%, з комахами 92-94%.
Спектр застосування: зернові, олійні, бобові, кукурудза, буряк, гречка, томати, картопля, морква, плодові дерева, виноград.
Мета застосування:
· Травлення і збільшення схожості насіння;· Лікування і профілактика хвороб;· Знищення шкідників;· Стійкість культур до посухи;· Збільшення врожайності.
Принцип дії:
У препараті - два штами, один - проти грибкових хвороб, інший - проти шкідників.
Принцип роботи як фунгіциду: бактерії Ультрафіта - це живий мікроорганізм, йому потрібна живильне середовище. Для нього патогенні мікроорганізми, бактерії, грибки. Тобто препарат просто «з'їдає» їх.
Принцип роботи як інсектициду: бактерії Ультрафіта при поїданні комахами листя або соку оброблених рослин, потрапляють в шлунок, далі в лімфосистему комахи і воно гине. Якщо комахи встигають відкласти на рослині яйця, бактерії ультрафіта сприймають лічники як їжу і з'їдають. При цьому перевірено, на тварин і людей ультрафио не впливає.
Принцип роботи як мікродобрива: бактерії Ультрафіта мають властивість акумулювати з повітря атоми азоту, які через лист і корінь насичують рослина азотом, від чого дають швидкий результат на 4-5 день. При цьому азот дає рослині зростання, але не накопичується в плодах.
Норми внесення препарату:
Передпосівна обробка насіння - 3 л / т.Позакореневе обробка проводиться під час всього періоду вегетації, в тому числі в період цвітіння з розрахунку 5-6 л / га, витрата води - 500-800 л.Кількість обробок залежить від ступеня зараження рослин, при необхідності необхідно обробку повторити з інтервалом - 15 днів.

Характеристики

Страна производства
Украина
Концентрированная форма удобрения
да
Форма выпуска
водорастворимое удобрение
Упаковка
канистра
Препаративная форма
раствор