+380 (98) 31... показать
ТЕРОН СУПЕР ##от компании## Сзр-агро - ##фото## 1

ТЕРОН СУПЕР

В избранное
Заказать звонок
Задать вопрос
1 690
Нет в наличии

Доставка

Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Транспортная компания
Курьерская служба
Почта
Подробнее о доставке

Оплата

Наложенный платеж
Контактная информация
Телефоны
+380 (98) 31... показать
Показать все контакты

Описание

Терон Супер (аналог Реглон Супер)- високоефективний препарат для десикації сільськогосподарських культур.
Діюча речовина: дикват, 150 г/лПрепаративна форма: водний розчинХімічна група: похідні піридинуУпаковка: 10 л пластикова каністра


Об’єкт та норма витрати: 

Рекомендації по застосуванню:
Для отримання оптимальних результатів необхідно забезпечити якісне обприскування і забезпечити змочування об’єктів, що піддаються обробці.Обробку краще проводити увечері або у день у хмару прохолодну погоду, так як при сонячних та жарких погодних умовах десикація проходить дуже швидко, але менш ефективно.При роботі з препаратом Терон Супер, в.р. важливо правильно визначити терміни проведення десикації. Починайте обробку посівів або посадок при настанні фізіологічної стиглості насіння при вологості 30-50%, залежно від культури. Обробка у більш ранні терміни може призвести до зниження врожайності.Інтенсивність десикації залежить від норми витрати препарату, оброблюваної культури, густоти стояння, засміченості посівів, погодних умов на момент обробки та після неї. Збільшувати норму витрати можна при наявності великої кількості листя на культурі, підвищеною засміченістю культури бур’янами, підвищеною вологістю, а також, у разі потреби проведення передчасного збору врожаю.Не рекомендується використовувати препарат у бакових сумішах з іншими пестицидами через неспівпадіння строків застосування.Норма витрати робочого розчину: 200 - 300 л/га, авіаційне – 50 л/га.Максимальна кратність обробок - 1.Період очікування до збору врожаю: згідно регламенту застосування, для ручних робіт – не установлюється.Механізм дії:
Терон Супер, в.р. – застосовується як десикант на товарних і насінницьких посівах олійних, овочевих і технічних культур. Препарат потрапляє у рослину через листя, з частковим переміщенням по ксилемі. Діюча речовина дикват порушує у рослинах процеси фотосинтезу. В них утворюються сильні оксиди, як пошкоджують клітинні мембрани та цитоплазму, що призводять до зневоднення клітин та повного висихання рослин.
Протягом кількох днів після обробки зелені частини рослин підсихають, що дозволяє ефективно регулювати терміни збирання врожаю, збільшити врожайність, підвищити якість та знизити витрати на доопрацювання та сушку насіння. Препарат Терон Супер, в.р. діє відразу після обробки рослин.
Переваги препарату:
Забезпечує швидке та рівномірне дозрівання.Знижує вологість насіння, тим самим зменшуючи затрати на його просушування.Сприяє збільшенню врожайності, підвищенню якості насіння, та збереження вмісту олії.Сприяє зниженню витрат на збирання.Дозволяє приступити до збирання врожає вже через 5-7 днів після обробки.Крім культурних рослин, висушує й бур’яни, що значно полегшує збирання врожаю.