СЕМЕНА ГОРЧИЦЫ КОРОНА

СЕМЕНА ГОРЧИЦЫ КОРОНА ##от компании## Сзр-агро - ##фото## 1
55 ₴
Нет в наличии

Доставка

Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Транспортная компания
Курьерская служба
Почта
Подробнее о доставке

Оплата

Наложенный платеж

Описание

СЕМЕНА ГОРЧИЦЫ ЯРОВОЙ КОРОНА
Технологический, пригодный к механизированному выращиванию, новый скороспелый сорт сарептской горчицы безэрукового направления.
Период вегетации 85-90 суток.
Сорт предназначен для получения из семян пищевого масла и горчичного порошка. Растение имеет светло-желтый окрас веночка цветов растений. Сорт адаптирован к условиям выращивания и рекомендован для выращивания в степной и лесостепной зонах Украины.
Сорт с высокой потенциальной урожайностью до 2,8 т/а.
Содержимое масла - 42%. Масса 1000 семян - 3,8-4,0 г, что облегчает очистку семян при доработке.
Сорт стойкий против вылегания растений и осыпания семян, стручки не растрескиваются, сорт устойчив к болезням.
ВИРОЩУВАННЯ ГІРЧИЦІ
Попередні культури
Найкращі попередники для гірчиці - пшениця озима, ячмінь ярий, зернобобові, а також зайняті і чисті пари. Не рекомендується сіяти гірчицю після культур сімейства хрестоцвітних і цукрових буряків - вони мають спільні хвороби і шкідників. Повертати гірчицю на попереднє місце вирощування можна через 5-6 років.
Найбільш придатними для посіву цієї культури є рівнинні ділянки з рівнем залягання грунтових вод глибше 3 м. Сіяти гірчицю краще на грунтах, що мають достатній запас легкодоступних поживних речовин. Кращими грунтами є темно-каштанове, каштанові і чорноземи південній, центральній і північній частині регіону.
Удобрювання
Визначальним фактором зростання і розвитку рослин культури є збалансоване мінеральне живлення, найбільш придатною є реакція ґрунтового розчину на рівні рН - 6,6-7,2.
Для формування одиниці врожаю рослини гірчиці споживають з грунту вдвічі більше азоту, фосфору і калію, ніж пшениця. Залежно від запасів даних поживних речовин в грунті, перед сівбою вносять 30-50 кг / га азоту, 50-60 кг / га фосфору. Калійні добрива доцільно застосовувати на легких ґрунтах області нормою 30-40 кг / га. Для внесення в грунт найкращими є складні мінеральні добрива.
Обробка грунту
Під гірчицю потрібно відводити площі, зорані і вирівняні з осені. Передпосівний обробіток навесні починають в перші 2-3 дні польових робіт, при підсиханні грунту, з закриття вологи середніми зубовими боронами. Після цього - культивація на глибину 5-7 см, боронування з одночасним Шлейфування і прікачіваніем гладкими котками. Дані технологічні операції проводять комбінованими багатоопераційної агрегатами, що забезпечують посівне ложе і дрібнозернисту структуру ґрунту.
Протравлювання насіння
Перед сівбою насіння гірчиці необхідно протравити для захисту від хвороб і шкідників. Для цього використовують препарати Вітавакс 200 ФФ, Матадор, Круізер 350 та інші, згідно «Переліку пестицидів и агрохімікатів, дозволених до використання в Україні».
Сівба
Для посіву використовують кондиційне насіння з схожістю не менше 85%, чистотою - 98%. Оскільки гірчиця біла, на відміну від сизої, більш холодостійка і вологолюбна, то сіють її в найбільш ранні терміни - у 2-3-ю декаду березня, одночасно з яровими колосовими культурами; вносять припосевное добриво дозою Р10. Запізнення із сівбою на 5-7 днів призводить до зниження врожайності на 25%. Норма сівби повинна забезпечувати оптимальну густоту стояння рослин, що досягається висівом 1,5-2,0 млн шт. / Га звичайним рядковим способом сівби і 0,8-1,0 млн шт. / Га - широкорядним. Норма висівання гірчиці сарептської 10-12 кг, білої - 15-16 кг / га. Для нормального росту і розвитку оптимальна кількість рослин має становити 100-120 шт. / М2. Глибина загортання насіння в грунт 3-4 см, в разі пересихання верхнього шару допускається глибина закладення 5-6 см.
Догляд за посівами
До і після сівби гірчиці необхідно проводити коткування грунту. Навесні при утворенні ґрунтової кірки або загущении посівів роблять боронування, але не пізніше ніж через 7-10 днів після появи сходів.
Для знищення бур'янів до сівби культури слід вносити гербіциди із закладенням в грунт - Дуал Голд 960 ЕС, к.е. проти однорічних макових і деяких дводольних бур'янів. До початку фази стеблування, проти дводольних корнеотприскових і амброзії високу ефективність забезпечують лонтрел 300, 30% д.р., Галера.
Проти шкідників, при наявності на сходах хрестоцвітих блішок (5 особин на 1 м2), застосовують Альфасайд (0,15 л/га), Фастак (0,15 л / га). У фазі 2-4 листків проти ріпакової пильщика (2 особини на 1 м2), ріпакової листоеда (2 особини на 1 м2), стеблового скритохоботніка (3 особини на 1 м2) обробляють посіви Карате Зеон (0,15 л / га), Фастак (0,15 л / га), Золоном (1,5-2,0 л / га) або децис (0,3 л / га). В кінці фази бутонізації проти жужелиці, квіткоїда та інших шкідників гірчиці застосовують препарати, які в своєму складі містять діючу речовину імадаклопрід або хлорпирифос з циперметрин.
Рослини гірчиці дуже вимогливі до вологозабезпечення. Наявність вологи в період цвітіння і утворення зав'язі сприяє збільшенню кількості стручків і врожайності. На тлі проведення вегетаційного поливу врожайність гірчиці збільшується майже в 2 рази.
Збирання
Посіви чисті від бур'янів, рівномірно дозревающие, прибирають способом прямого комбайнування, при вологості насіння не вище 15%. Ворох доочищають на очисних машинах, а насіння висушують до 8-10%.

На сайте представлены не все товары компании, для уточнения наличия свяжитесь, пожалуйста, с нашими менеджерам. Контактные телефоны: 

+380 (98) 310-41-55 (вайбер, телеграмм)
+380 (50) 821-27-90